آخرین اخبار : 

عوارض عمل زیبایی بینی طبیعی


عوارض عمل زیبایی بینی طبیعی

هنگامی که عمل جراحی بینی طبیعی و کوچک کردن بینی غضروفی توسط یک جراح با تجربه انجام شود، عوارض عمل جراحی معمولاً ناچیز و در سطح حداقل قرار دارد. با این وجود، در این رابطه همراه احتمال مشاهده عوارض مشخص مثل عفونت، خون ریزی بینی، یا واکنش به بیهوشی وجود دارد. شما می‌توانید با دنبال کردن دستورالعمل‌های جراح قبل و بعد از انجام عمل جراحی خطر ایجاد عوارض و مضرات جراحی بینی احتمالی را کاهش دهید…

عمل زیبایی بینی

پس از انجام عمل جراحی، ممکن است مویرگ های پاره شده در نتیجه عمل جراحی به صورت نقاط قرمز رنگ کوچک در سطح پوست مشاهده شوند. این عارضه معمولاً بی‌اهمیت است، اما می­تواند ماندگار باشد. در مورد برش های انجام شده بر روی پوست بینی، در صورتی که عمل بینی طبیعی از داخل انجام می شود، هیچ اثری از بریدگی پس از انجام عمل قابل مشاهده نیست. همچنین در زمانی که از تکنیک «باز» برای جراحی بینی استفاده می شود یا زمانی که یک روش درمانی به نام کوچک کردن سوراخ بینی اجرا می شود، برش‌های کوچک بر روی پایه بینی ایجاد می‌شود که معمولاً این برش ها نیز قابل مشاهده نیستند.

در حدود یک دهم موارد عمل جراحی، انجام یک جراحی ثانویه برای اصلاح برخی از موارد اشکال باقیمانده پس از انجام عمل، لازم و ضروری است. ایجاد این شرایط غیر قابل پیش بینی است و حتی ممکن است برای بیمارانی اتفاق بیفتد که توسط با تجربه ترین جراحان عمل می‌شوند. به هر حال، عمل جراحی اصلاحی در این حالت بی اهمیت و معمولاً ساده است.

 

 

منبع : عمل زیبایی بینی